Camelion | Torch | CT4004 | 9 LED
| All | |
| Akud kaasa arvatud | 3pcs LR03/AAA |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross depth master carton | 508 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| Gross height master carton | 120 mm |
| Gross weight | 0.134 kg |
| Gross width (mm) | 117 mm |
| Gross width master carton | 226 mm |
| Kaal | 150 g |
| Mõõtmed | 30x100mm |
| Net weight | 0.128 kg |
| Net weight master carton | 2.01 kg |
| Packing quantity | 15.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1875 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Producer | Camelion |
| Producer product family | Torch |
| Producer product name | CT4004 |
| Tare weight (kg) | 0.006 kg |
| Tare weight master carton | 0.138 kg |
| TI weight (kg) | 0.128 kg |
| Type of battery | Battery |
| Valgustus | 9 LED |
| Volume (m3) | 0.00023985 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: camelion torch ct4004 9 led, 30200011, camelion, valgustus

